Subotica predstavila mere populacione politike na “Danima porodice”

12.08.2021.

U organizaciji porodične organizacije „Porodična Srbija“ a uz podršku Ministarstva za brigu o porodici i demografiju, Pokrajinskog sekretarijata za socijalnu politiku, demografiju i ravnopravnost polova, Pokrajinskog sekretarijata za privredu i turizam i Grada Zrenjanina, u Perlezu je održana manifestacija „Dani porodice“.

član Gradskog veća zadužen za socijalnu zaštitu i zdravstvo Ilija Đukanović i Dragana Stamenčić u ime Sekretarijata za društvene delatnosti predstavljali su Grad Suboticu na ovoj manifestaciji.

„Ovom prilikom predstavljane su mere populacione politike koje Grad Subotica realizuje u toku godine i takođe iskorišćena je prilika da se razmene iskustava sa ostalim gradovima i opštinama koji su učestvovali na manifestaciji” kaže Ilija Đukanović.

Osnovna ideja „Dana porodice“ je buđenje svesti da je svaka rođena beba pobeda za naciju, da je svaka majka koja rodi dete ponos nacije i da je svaki mlad čovek koji ostane u svojoj sredini da radi i stvara porodicu, heroj nacije.

Previous Svetski dan borbe protiv trgovine ljudima

Subotica - Subatica - Szabadka - Subotica © 2024. subotica.ls.gov.rs Powered by DIGITALHOUSEPOWER