Обележен Међународни дан глувих и наглувих

25.09.2021.

У просторијама Међуопштинске организације глувих и наглувих данас је, уз пригодан програм фолклорне секције глувих и наглувих, обележен Међународни дан глувих и наглувих. Обележавању Међународног дана глувих и наглувих присуствовао је и члан Градског већа задужен за област социјалне заштите и здравства Илија Ђукановић који је, тим поводом, изјавио да Град Суботица сваке године путем Јавног конкуса за финансирање или суфинансирање пројеката и програма у области друштвеног и хуманитарног рада подржава рад Међуопштинске организације глувих и наглувих Суботица.

„Ове године путем јавног конкурса опредељено је 900.000 динара за рад ове организације и њихове програмске активности. Локална самоуправа ће и у наредном периоду подржавати рад ове организације и ‘врата Градске куће’ су широм отворена за све чланове и њихове предлоге и сугестије у

Previous Пројекат Интеркултурализам и антидискриминација у Суботици представљен у Скопљу
loader-image
Subotica