МЗ Бачки Виногради – Програм рада МЗ за 2007. годину

27.07.2009.
У сарадњи са „Дирекцијом за изградњу општина Суботица“ планирамо асфалтирање Лудошке улице и улице Пап Пала.
Настављамо даље одводњавање поџемних вода на територији Бачких Винограда са ДТД Водопривредно Друштвено Предузеће „Северна Бачка“ Суботица.
У току је изградња акумулационог језера, радови ће се вероватно ове године завршити.
У 2006. години нисмо били у могућности да завршимо стругање банкине у Београдској улици, ове године планирамо наставак ових радова.
Планирамо да се стави слој асфалта на постојећи асфалт у Београдској улици, јер је овај пут у јако лошем стању.
Планирамо адаптацију зграде Месне заједнице.
Планирамо изградњу уличног расветљења на Сегединском путу.
Питање статуса Културног Дома још није решена. Даље тражимо да се врати у наше власништво.