МЗ Радановац – Извод из плана изградње инфраструктуре за 2007 и 2008

28.07.2009.

ВОДОВОДНА МРЕЖА се гради из месног самодоприноса

Пешчарина од Вртне до дома, са обе стране,
Венац Братства и јед. Од Вртне према горе 120м (до краја реда кућа),
Зелена 11-14 бр. (или 18 и 20),
Радановачка – само слепи крак око 80м.
Следећи круг водовода: у кругу урбанизоване срдине око 1170м. Други део Палмине (од угла са Пешчарином до Ливадске) Ливадска (од угла са Палмином до угла са улицом Белог Голуба).

Кестенова, Пољска и Змајевачка око 1100м, ван урбанизоване средине која је обухваћена одлуком о Месном Самодоприносу.

ТРОТОАРИ

десна страна Палмине од угла са Венцем Братства и јед, до Пешчарине ул. око 100м,
на Палићком путу од семафора на раскрсници са Венцем Братства и јединства до аутобуске станице око 100м,
Радановачка мали слепи крак око 80м,
Борова улица око 150м,
између Зелене и Пешчарине улице око 120м,
Змајевачка око 400м.
РАСВЕТА

Потребно је побољшати расвету у МЗ, у следећим улицама нема или је јако мало светиљки (на свакој другој бандери).

Слепи крак Венац братсва и јединства, 6. Нова (између Зелене и Пешчарине улице) у Ливадској улици до шуме, Пољској, Ружиној улици.