МЗ Бачки Виногради – Захтеве за упис права на непокретности (конверзија)

21.07.2016.

ÉRTESÍTÉS

A KIRÁLYHALOM Helyi Közösség értesíti a polgárokat, hogy az ingatlanok használati jogának magántulajdonába való átalakítása törvényének értelmében az ingatlanok tulajdonjogánakbejegyzési kérelmét fogadják a Helyi Közösség irodájában, munkanapokon 8-11 óráig(kivéve ha a titkár hivatalos ügyintézés végett vagy szabadság végett van távol).
Illeték: 300,00 dinár.
Ide tartoznak mindazok a kataszteri telkek, amelyek a Kataszterben úgy vannak vezetve, mint állami tulajdon.

Szükséges dokumentáció:
• Személyi igazolvány, útlevél
• Az ingatlan parcellaszámát igazoló hivatalos dokumentum

Érdeklődni a 757-003-as telefonszámon.

ОБАВЕШТЕЊЕ
Месна заједница „БАЧКИ ВИНОГРАДИ“ обавештава грађане да у смислу Закона о претварању права коришћења у право својине на грађевинском земљишту примају Захтеве за упис права на непокретности (конверзија) у канцеларији Месне заједнице, радним данимаод 8 до 11 часова (Сем ако је секретар пословно одсутна или је на годишњем одмору).
Износ таксе је 300,00 динара.
Овде се припадају свекатастарске парцеле које су у Катастру назначене као државна својина.

Потребни документи:
• Лична карта , пасош
• Званични доказ о броју парцеле непокретности

Контакт телефон: 757-003.