Čestitka gradonačelnika Stevana Bakića povodom Jovanjdana

Svim sugrađanima pravoslavne veroispovesti čestitam veliki praznik – Sabor Svetog Jovana Krstitelja, a svima onima koji Jovanjdan praznuju kao svoju krsnu slavu želim da je provedu u dobrom zdravlju, okruženi svojim najmilijima.

Neka svetac koji je krstio Isusa Hrista svim svečarima i srpskom narodu, ma gde god da bio, donese blagoslov, mudrost, slogu i radost, a našoj Srbiji mir, stabilnost, razvoj i napredak.

Neka je srećna slava, na zdravlje i spasenje!

Gradonačelnik Subotice
                                                                                            Stevan Bakić

Previous Održana 31. sednica Skupštine grada Subotice

Subotica - Subatica - Szabadka - Subotica © 2024. subotica.ls.gov.rs Powered by DIGITALHOUSEPOWER