Ускршња честитка председника Скупштине града Суботице, др Балинта Пастора

У име Скупштине града Суботице и у своје лично име честитам вам Ускрс и желим да празничне дане проведете у миру и срећи.

Ужурбана свакодневница нам све мање дозвољава да се посветимо себи и нашим најмилијима. Нека празник ускрснућа и обнове пружи радостан доживљај заједно проведеног драгоценог времена. Нека нас оснажи да будемо истрајни у вери да у животу само добро има смисла.

Благословен Ускрс!

Председник Скупштине града Суботице
                                                                                                                            Dr. Pásztor Bálint
                                                                                                                         (Др Балинт Пастор)