Procene uticaja na životnu sredinu – uputstva i obrasci

S.0-Zahtev za mišljenje o potrebi pokretanja postupka za odlučivanje o potrebi procene uticaja projekta na životnu sredinu

1.1-Zahtev za odlučivanje o potrebi procene uticaja projekta na životnu sredinu

1.2-Zahtev za određivanje obima i sadržaja studije o proceni uticaja projekta na ž.s. (.doc)

1.3-Zahtev za davanje saglasnosti na studiju o proceni uticaja projekta na ž.s. (.doc)

2.1-Zahtev za odlučivanje o potrebi procene uticaja zatečenog stanja projekta na ž.s. (.doc)

2.2-Zahtev za davanje saglasnosti na studiju o proceni uticaja zatečenog stanja projekta na ž.s.(.doc)

3.1-Zahtev za određivanje obima i sadržaja za ažuriranje studije o proceni uticaja projekta na ž.s (.doc)

3.2-Zahtev za davanje saglasnosti na ažuriranu studiju o proceni uticaja projekta na ž.s.(.doc)

Popunjeni obrasci zahteva predaju se na šalteru Gradskog uslužnog centra u prizemlju Gradske kuće, Trg slobode br. 1 Subotica.

Kontaktirajte Službu za zaštitu životne sredine i održivi razvoj za detaljnije informacije.

Subotica - Subatica - Szabadka - Subotica © 2024. subotica.ls.gov.rs Powered by DIGITALHOUSEPOWER