МЗ Жељезничко насеље – Актуелности 2011

14.06.2013.
ЈАНУАР

Акција добровољног давања крви 20. јануара 2011. године у ОШ „Мајшански пут“.
ФАБРУАР

Реализација пројекта градова, општина и месних заједница у области града, запошљавања и равноправности полова 23. фебруар.
МАРТ

У Организацији удружења пензионера, обележена је прослава 8. марта.
АПРИЛ

Пролећно спремање месне заједнице.
МАЈ

Акција добровољног давања крви (друга акција) 24. мај у ОШ „Мајшански пут“.
ЈУН

Акција „ОЧИСТИМО СРБИЈУ“, локација, Бајмочка и Копаоничка 4. јуна.
Избори за Скупштину месних заједница Суботице 5. јуна.
АВГУСТ

Коститутивна седница Скупштине месне заједнице Жељезничко насеље 13. август.
СЕПТЕМБАР

Пуштање у саобраћај улица 51 дивизије и Партизанских база 1. септембра.
Организован пут удружења пензионера месне заједнице у Михајловац код Смедерева („Смедеревски дани“) 10. септембра.
Акција добровољног давања крви (трећа акција) 21. септембра у ОШ „Мајшански пут“.
Гостовање у месној заједници Прозивка (пасуљијада) 24. септембар.
Припрема и пружање услуга и помоћи месне заједнице комисији за попис ставновништва.
ОКТОБАР

Почетак пописа, комплетна подршка успешној реализацији.
Спортски сусрети јавних предузећа и месних заједница на спортско рекреативном центру „Либалегеле“ 1. октобра.
„Сунчана јесен живота“ у организацији удружења пензионера 21. октобар.
НОВЕМБАР

Отварање радова на изградњи уличне канализације, 1300м’ секундарне кан. улице Киш Ернеа, Арпадова, Антуна Вранчића, Алберт Сен Ђерђија, Нова, Тимочка и Учитељска 3.новембар.
Представљање комуналне полиције руководству месној заједници и договор о сарадњи и решавању примарних роблема 10. новембар.
У организацији Градског савеза „Спорт за све“, одржана је презентација спортско-рекреативне дисциплине БОЋАЊЕ, у спортско-рекреативном центру „Пешта“ 12. новембар.
У организацији актива жена СВМ, организовано је прикљупљање гардеробе и подела исте грађанима слабијег имовног стања 15. новембар.
У организацији актива жена СВМ, организовано је прикљупљање дечијих играчака од 28. новемар-02. децембар.
ДЕЦЕМБАР

У огранизацији клуба Бајкера, спроведена је хуманитарна акција 3. децембар.