Честитка градоначелника Бакића поводом 8. марта

Поштоване суграђанке,
У име Града Суботице и лично име упућујем вам најсрдачније честитке поводом 8. марта – Међународног дана жена. Нека нас овај празник посвећен женама, који симболише борбу за њихову економску, политичку и социјалну равноправност, подстакне да и даље  будемо посвећени унапређењу женских права, равноправности, поштовања и једнаке заступљености у јавном и политичком животу.

Жене су ослонац и стуб нашег друштва и наше државе. Уверен да ћете својим знањем, трудом, снагом, умећем, храброшћу и одлучношћу допринети да лакше пребродимо бројне изазове са којима се суочавамо, овим путем вам изражавам и захвалност за све што чините како би наш град и наша земља, о којима бринете, били још бољи и успешнији.

Срећан вам празник!

Градоначелник Суботице