МЗ Мали Бајмок – Програм рада у 2013

ПРОГРАМ РАДА МЗ У 2013. ГОДИНИ

1. КОМУНАЛНА ОБЛАСТ

Асфалтирање улица:

Довршетак изградње коловоза у улици Сивачки пут са малом улицом и решити проблем паркирања на почетку Сивачког пута у склопу реконструкције коловоза.
Изградња тротоара и коловоза у Фочанској улици ( нова мала улица која је у изградњи са 5-6 кућа са кућним бројевима: Фочанска 2а, 2б, 2ц, 2д, 2е).
Изградња коловоза у Кисачкој улици.
Санација и посипање туцаником:

Црвено село – Западне угранице са десне стране Сомборског пута између кућних бројева 60 и 48 – то је прва мала улица која води у њиве са 7 кућа са кућним бројевима све куће са 59.
Изградња тротоара:

Изградња и проширење тротоара у Фране Супила од Сомборског пута до Ауто пијаце.
Изградња пешачког прелаза на углу Фране Супила и Фрање Клуза код Месне заједнице и код бензинске пумпе.
Обележавање пешачког прелаза у Црвеном селу на два места између кућних бројева: Западне угарнице 55 наспрам 79 и Западне угарнице 50А наспрам 60.
Изградња тротоара у Црвеном селу.
Изградња тротоара на Сивачком путу – парна страна.
Изградња тротоара у Крушедолској улици од Фочанске до Батинске улице.
Изградња тротоара у Фочанској улици – (нова мала улица која је у изградњи са 5-6 кућа са кућним бројевима: Фочанска 2а, 2б, 2ц, 2д, 2е).
Реконструисање тротоара испред Бувљака од Дурмиторске улице до ФК „Бачка“.
Изградња водоводне и канализационе мреже:

Изградња канализационе мреже у улицама Црвено село, Хиподромска, Космајска, Стапарска и Кисачка.
Изградња водоводне мреже у Кисачкој улици.
Остале активности:

Поправка ограде – капије МЗ на Сомборском путу.
Ангажовати се на отварању „државне апотеке“.
Адаптација зграде дома МЗ у Црвеном селу.
Реализација активирања парка на углу Фочанске и Сомборског пута.
Завршити постављање ограде око постојећег Дечијег игралишта на углу Рашке, Фочанске и Барањске улице.
Тражити да се изради план детаљне регулације Кисачке улице.

ПРЕДСЕДНИК СКУПШТИНЕ МЗ
ДАРКО АНТЕЉ дипл. ецц.