МЗ Бачки Виногради – Рад месне заједнице у 2006. години

27.07.2009.
Асфалтиран је пут Арањшор. Асфалтирање је финансирала „Дирекција за изградњу ОС” Суботица.

Настављено је одводњавање поџемних вода на територији села у сарадњи са ДТД Водопривредно Друштвено Предузеће „Северна Бачка”Суботица и са Општином Суботица. У оквиру ове сарадње у завршној фази је изградња акумулационог језера, која ће се служити за одржавања нивоа поџемних вода, а по потреби служиће се и за поливање.

Аутобуска станица (код улаза за Бачки Виногради) добила је кровну конструкцију „Печурка”. Радове је финансирала „Суботицатранс” Суботица.

У сарадњи са „Расветом” из Суботице током целе године је вршено одржавање јавне расвете у виду мењања сијалица.
Обавештавали смо грађане преко средстава јавних информисања о актуелностима у селу.
Током целе године вршен је пријем и решавање жалби мештана и давање савета у вези актуелних питања.
Свечано је обележена Дан села у мају.
Организована је Трка магараца у август.
Током целе године активна сарадња са суседним селима из Мађарске (Ашотхалом и Домасек).