Ускршња честитка градоначелника Суботице Стевана Бакића

У име Града Суботице и лично име свим суграђанима који Ускрс славе по грегоријанском календару упућујем срдачне честитке. Желим да радост овог великог хришћанског празника поделите са својим најмилијима и да ускршње дане проведете у добром здрављу, миру и љубави.

Нека нас празник Христовог ускрснућа – као симбол победе живота над смрћу и добра над злом – подсети и подстакне на заједништво, међусобно поверење, разумевање и толеранцију које нам је у овим временима оптерећеним бројним изазовима и искушењима потребније него икада.

Срећан и благословен Ускрс!

Градоначелник Суботице
                                                                                                                                   Стеван Бакић

Previous Ускршња честитка председника Скупштине града Суботице, др Балинта Пастора
loader-image