Градоначелник Стеван Бакић осудио убиство младог Суботичанина

У име Града Суботице и лично име најоштрије осуђујем убиство нашег суграђанина Филипа З. које се у ноћи између 14. и 15. октобра догодило у нашем граду, у пуцњави која је избила на Сегединском путу након свађе између две групе младића, и позивам све надлежне органе и Полицијску управу Суботица да под хитно предузму неопходне мере како би се што пре открили починиоци овог дела.

Очекујем да ће даљом истрагом бити утврђени сви детаљи који су довели до губитка једног младог живота и да ће бити адекватно кажњени сви они који су учествовали у том немилом догађају.

Уверен да насиљу и убиствима нема места ни у нашем граду, ни у нашем друштву, ни у нашој држави, упућујем искрено саучешће породици и пријатељима настрадалог младића.

Градоначелник Суботице
                                                                                            Стеван Бакић

Previous Патријарх Порфирије служио литургију поводом прославе Патрона Епархије бачке у Суботици