Плесни студио „Лариса-Вања“

Плесни студио „Лариса“ из Суботице ради 21 годину где плесачи узраста од 4 године до омладинског узраста уче модерне плесове (модеран балет са елементима гимнастике, show dance, класичног и џез балета као и ритмичко плесну гимнастику).

Студио је члан Европске плесне асоцијације ASDU, Војвођанске плесне асоцијације VAMP која ради у склопу међународне IDF организације, као и „Центра за игру“ при Удружењу балетских уметника Србије.

Студио „Лариса“ је носилац преко 100 награда како државних тако и међународних на такмичењима у земљи и Италији, Бугарској, Мађарској и Хрватској у области савременог плеса. Обележје студија су плесне и плесно драмске представе и кореографије које су комбинација различитих плесних техника.

Истакнути пројекти:

– Реализација пројекта плесна представа “Славуј”

– Годишњи концерт студија

– “Фестивал љубави – социјална инклузија”

– Новогодишњи концерт студија “На дну мора”

Арсенија Чарнојевића 22, Суботица

plesnistudiolarisa@facebook